Przejdź do treści

Witryny internetowe

Strony www.
Twoja najważniejsza wizytówka w Internecie.

#wizytówka #landingi #ecommerce #wordpress #user experience #responsive #www
"Po wdrożeniu nowej strony pojawiło się 40% więcej zapytań."

Najpierw poznajmy Twój biznes

Stwórzmy idealną stronę www dla Twojej firmy.

Tworzymy szyte na miarę strony internetowe, które współgrają z identyfikacją wizualną marki. Dzięki czytelnej stronie internetowej jesteśmy w stanie maksymalizować efekty naszych działań marketingowych oraz zapewniać spójność komunikacji.

Budowa oraz aktualizacja stron internetowych to skomplikowane procesy, które jednak mocno wpływają na jakość komunikacji z klientem. Odpowiednio zaprojektowana i zbudowana strona, staje się prawdziwą wizytówką Twojej marki. Tworzymy strony internetowe oraz sklepy:

  • Zgodne z wizerunkiem marki
  • Zbudowane w oparciu o User Experience
  • Zoptymalizowane pod kątem responsywnośći i szybkości
„Pomagają dopasować stronę do indywidualnych potrzeb. Zaproponowane i wdrożone zmiany wpłynęły pozytywnie na szybkość strony, przy jednoczesnym zachowaniu unikalnego klimatu, którego nie chciałam tracić.”

Strony firmowe, landingi
oraz sklepy.

Projektujemy oraz wdrażamy strony i sklepy, które będą zarówno wizytówką twojej firmy, jak i praktycznym narzędziem realizacji procesów biznesowych. Stosujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, które są łatwe w utrzymaniu i dalszym rozwoju. Strona będzie Twoją własnością, a my po jej uruchomieniu zajmiemy się jej utrzymaniem.

Unikatowy wygląd

Dbamy o to, aby strona była spójna z identyfikacją wizualną firmy i przyciągała użytkownika swoim wyglądem. Przygotowujemy kilka propozycji, z których wybierzesz jedną do dalszego rozwoju

Czytelność i łatwość użytkowania

Dbamy o dostępność i czytelność witryny. Analizujemy jak użytkownicy poruszają się po stronie, dbając o to aby była prosta w użyciu i zgodna z zasadami UX

Szybkość i responsywność

Dbamy, aby strona ładowała się szybko, oraz wyświetlała się perfekcyjnie na ekranach wszystkich typów urządzeń. Projektujemy witryny z myślą "mobile first"

Utrzymanie i aktualizacje strony

Po wdrożeniu strony zaopiekujemy się nią. Nie musisz przejmować się kwestiami technicznymi związanymi z serwerem, domenami czy aktualizacjami

Przyciągnij klientów i utrzymaj ich uwagę oraz zaangażowanie. Decyzja o zaufaniu do strony zapada podświadomie, na podstawie pierwszego wrażenia. Składa się na nie zarówno warstwa wizualna, treści, jak i przyjazność i funkcjonalność dla użytkownika. Pomożemy Ci osiągnąć kompromis pomiędzy funkcjonalnością a kreatywnym designem. Tworzymy szablony stron odzwierciedlające charakter marki, przy zachowaniu przyjaznego interfejsu, w którym odnajdą się nawet najbardziej oporni użytkownicy. Dzięki takiej równowadze osiągasz zarówno korzyści wizerunkowe, jak i zwiększasz ilość zakupów i zapytań od swoich klientów.
„Strona, którą przygotowali świetnie sprawdza się z jednej strony jako wizytówka, odwiedzana przez partnerów i osoby z branży, a z drugiej, jako skuteczny generator sprzedaży.”

Pokaż światu charakter swojej marki.

Proces budowy stony internetowej zaczyna się od briefingu. Poznajemy Ciebie, firmę, jej potrzeby, klientów, oraz zapoznajemy się z brand bookiem lub pomagamy Ci go stworzyć.

Powiązane narzędzia.

Pozycjonowanie SEO

Wyszukiwarka Google stanowi doskonałe źródło nowych klientów. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania świadczy także o sile i wizerunku marki

Identyfikacja wizualna

Sposób w jaki prezentuje się Twoja firma wpływa na to jak widzą Cię Twoi klienci. Dlatego ważne jest aby identyfikacja była zgodna z całością działań marketingowych

Kampanie reklamowe

Kieruj ruch na swoją nową stronę i pozyskuj nowych klientów za pośrednictwem kampanii reklamowych Facebook, Linkedin oraz Google Ads

Oczami naszych klientów

Razem z heydigital.

„Współpraca przebiega na partnerskich zasadach zgodnie z zaplanowaną wcześniej strategią.”

Artur

Lekarz Urolog

„Zdecydowanie polecam Heydigital jako partnera w zakresie budowy stron internetowych, usług administracyjnych i marketingowych”

Marta

CEO, Klinika Calma

„Założeniem naszej współpracy było pozyskanie 500 leadów. Pozyskaliśmy ich ponad 2000 w pięciokrotnie niższym budżecie.”

Iza

PM, Friend4Ukraine

„Doceniam elastyczne, indywidualne podejście, które finalnie pozwoliło nam stworzyć dodatkowe źródło kontaktów oraz zleceń.”

Wojciech

CEO, PC Divers Service

Z teorii do praktyki

Jak wygląda współpraca?

Najpierw wypełniasz brief, w którym opiszesz nam swój biznes oraz jego potrzeby

Następnie spotykamy się, poznajemy, pogłębiamy wiedzę i przygotowujemy propozycje

Opracowujemy szablon graficzny strony, który następnie wspólnie omawiamy i szlifujemy

Here we go: Tworzymy nową, pracującą dla Twojego biznesu stronę internetową

Bez żadnych zobowiązań

Opowiedz nam o swoim wyzwaniu.

„Już na pierwszym spotkaniu podzielili się taktykami, o których nie miałam pojęcia. Są ekspertami w swojej dziedzinie.”
Natalia Mróz, Co-Founder NM Księgowość
Nasi klienci

Wspólnie osiągamy synergię.

Dumnie wspieramy naszych klientów w realizacji ich marketingowych i biznesowych celów.

ZRÓB PIERWSZY KROK

Ile może zmienić jeden telefon?

Wspólnie ułóżmy strategię marketingową Twojej firmy. Prześlij nam swój kontakt za pomocą krótkiego formularza. Odezwiemy się, i umówimy krótkie spotkanie offline lub online, na którym omówimy Twoje potrzeby oraz możliwości rozwoju.
Zapytaj o ofertę na budowę strony Internetowej w zaledwie 3 tygodnie oraz marketing z gwarancją efektu. Obniżona cena usług obowiązuje do końca lutego.

Heydigital Sp. z o. o.

al. Zwycięstwa 241/13
81-521 Gdynia
Kompleksowe usługi marketingowe.
Kampanie reklamowe, strony internetowe,
strategie komunikacji marki.
Copyright © 2023 Heydigital All Rights Reserved